Aktualnie Orkiestra RIVENDELL ma do zaoferowania trzy projekty   o różnych składach:

 

 • 45 minutowy koncert muzyki autorskiej  w składzie pięcioosobowym (kompozytorzy: Konrad Rogiński, Kamil Rogiński)

  Koncert jest podróżą po zakątkach globu. Inspiracją są etniczne kultury świata, w których doszukujemy się i odnajdujemy mistyczne korzenie dotykające początków muzyki.

  Na scenie pojawiają się dziesiątki różnorodnych instrumentów, które odkrywają swoje możliwości w zestawieniu z instrumentami elektronicznymi, klasycznymi i jazz-rockowymi.

  Koncert w tym składzie nadaje się zarówno na estradę plenerową jak i na scenę kameralną.

   

 

 • 90 minutowy dwuczęściowy koncert muzyki autorskiej z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej (kompozytorzy: Konrad Rogiński, Kamil Rogiński)

  Projekt składa się z różnych kompozycji łączących atmosferę koncertu muzyki filmowej z luźnymi improwizacjami i solówkami instrumentalnymi. W trakcie koncertu filharmonijne brzmienia włączają się w tematy instrumentów etnicznych, dodając swoje akcenty i solówki. Potem przejmuje inicjatywę orkiestra prezentując motywy w barwach klasycznych, by w końcu usunąć się w tło dla kolejnych odkryć niespotykanego brzmienia.     

  Oprócz orkiestry symfonicznej na scenie pojawiają się instrumenty etniczne ze wszystkich kontynentów. Swoimi brzmieniami i wysnuwanymi melodiami przenoszą publiczność w egzotyczne i „swojskie” rejony świata, w których to czarodzieje i wiedźmy potrafią jeszcze używać magicznych sztuk.

   

 

 • 45 minutowy koncert na instrumentach perkusyjnych

  W trakcie występu prezentowane są dynamiczne aranżacje perkusyjne przeplatane improwizacjami i solówkami perkusyjnymi. Na scenie pojawiają się stanowiska z wielkimi bębnami basowymi oraz instrumentami perkusyjnymi pochodzącymi między innymi z  Kuby, Brazylii, Senegalu, Gwinei, Indii, Egiptu, Turcji i Chin.

   

fotos promo

 

M U L T I M E D I A
O F E R T A
L I N K I
K O N T A K T
A K T U A L N O Ś C I